TÜRKİYE'NİN DENİZ ÜZERİNDEKİ EN BÜYÜK FUARI

ULUSLARARASI TUZLA BOAT SHOW

DENİZ FUARI

Via Properties bünyesinde konumlanan Via Fuarcılık’ın organize ettiği  Boat Show Tuzla ; dünyada kendi marinasında fuar yapan tek fuar şirket olma avantajıyla hem katılımcılara hem de ziyaretçilere çok iddialı avantajlar sağlamaya devam ediyor.

TÜRKİYE’NİN DENİZ ÜZERİNDEKİ EN BÜYÜK FUARI;TUZLA BOAT SHOW   ALTINCIKEZ KENDİ EVİ OLAN VIAPORT MARİNA ‘DA ZİYARETÇİLERİ İLE BULUŞTU

 

Uluslararası Tuzla Boat Show Deniz Fuarı’na Büyük İlgi

 

Uluslararası Tuzla Boat Show , 2-10 Ekim 2021 tarihleri arasında sektörün deniz üzerinde en büyük buluşması olarak deniz tutkunlarını bir araya getirdi. Avrupalıların yanı sıra özellikle Orta Doğu, Türki Cumhuriyetler, Ukrayna ve Rusya‘nın da büyük ilgisi olan Uluslararası Tuzla Boat Show  Deniz Fuarı’nda bu yıl Avustralya, Dubai ve Amerika’dan da gelen ziyaretçilerle 3150 yabancı ziyaretçi sayısına ulaşıldı.  2022’in en özel tekne tasarımları, 2021’nin son avantajları ve ödüllü tasarımların yanı sıra sektörün en önemli markalarının Dünyada ve Türkiye’de ilk kez sergilenen lansman tekneleri Uluslararası Tuzla Boat Show Deniz Fuarı’nda meraklıları ile buluştu.

Türkiye’nin En Büyük Deniz Fuarı Uluslararası  Tuzla Boat Show 200’ün Üzerinde Tekne Sergilendi

 

Fuar, her bütçeye uygun fiyatlarda ve boyları 5 metre ile 40 metre arasında değişen 200’ün üzerinde tekneyi yeni sahipleri buluşturmak için kapılarını açtı.Toplam değeri 1 Milyar TL’yi geçen ultra lüks mega yatlar, motor yatlar, katamaranlar, yelkenliler ve guletlerin, denize tutkun olanlar ve pandemi ile birlikte hayatımıza giren sosyal mesafe – izolasyon gerektiren yeni yaşam tarzını sürdürmek isteyenler ile teknede sağlıklı yaşam düsturundan vazgeçemeyenlerin buluştuğu  Tuzla Boat Show Deniz Fuarı’nda, düşük bütçeyle deniz keyfini yaşamak isteyenler için fiyatı 90 bin TL’den başlayan ekonomik tekneler de yer aldı.

Pandemi sonrası tüm dünyada ekonomi daralma yaşarken, güvenle tatil yapmanın alternatiflerini arayanlar, bu yıl da yat sektörünün yüzünü güldürdü. Gerek yat üreticileri, gerekse izole yeni yaşam standartlarına uygun tatil için tekne sahibi olmayı düşünenleri deniz üzerinde, Viaport Marina’nın lüks ve konforlu ortamında buluşturan Uluslararası  Tuzla Boat Show Deniz Fuarı’na yoğun ilgi bilet satışlarını da önceki yılların çok üzerine taşıdı.

Uluslararası Tuzla Boat Show Deniz Fuarı; gelecek yıl üstün performanslı, şık dekorasyonlu dünyaca ünlü mega yat, motor yat, katamaran ve yelkenlileri bir araya getirecek, İthal ve yerli üretim mega yat, yelkenli, motor yat markaları, tekne imalatı ekipmanları, her türlü tekne aksesuarları, şişme bot, iç ve dıştan takma motor markaları, yelken kulüpleri, su sporları malzeme ve ekipmanları, eğitim kurumları, charter ve broker firmaları, marinalar, konsepte uygun giysi marka ve üreticileri, sektörün ileri gelen kurum ve kuruluşlarının da yer aldığı büyük bir organizasyona ev sahipliği yapacaktır.

 RAKAMLARLA TUZLA BOAT SHOW DENİZ FUARI

 

 Fuar Alanı  Viaport Marina, Tuzla
Sergilenecek Ürünler  Motoryat, yelkenli, sürat teknesi, deniz ekipmanları, charter firmaları, broker firmalar, deniz motosikleti,motorlar, bot, sektör dergileri, tekstil ürünleri…
 Tarih 2-10 Ekim 2021  Saatler  10:00 – 18:00
 Ziyaretçi Sayısı 31.762   Katılımcı Firma Adedi  200+
Yabancı  Ziyaretçi Sayısı  3150 Sergilenen Tekne Adedi  200 +
Katılımcı Ülke Sayısı 18  Sergilenen Marka Adedi  400 +

Viaport Marina Tuzla imkanlarından ilk önce ben faydalanmak istiyorum diyorsan

Hemen E-Posta listemize kayıt ol. Hem kampanyalardan ilk sen haberdar ol hem de sürpriz fırsatlardan faydalan… Viaport Marina Tuzlaya ait tüm kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. KVKK uyarınca sahip olduğunuz kişisel veri haklarınız ile ilgili sorularınız için info@viaporttuzla.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.