TÜRKİYE'NİN DENİZ ÜZERİNDEKİ EN BÜYÜK FUARI

ULUSLARARASI BOAT SHOW TUZLA 

 

DENİZ FUARI

Via Properties bünyesinde konumlanan Via Fuarcılık’ın organize ettiği  Boat Show Tuzla ; dünyada kendi marinasında fuar yapan tek fuar şirket olma avantajıyla hem katılımcılara hem de ziyaretçilere çok iddialı avantajlar sağlamaya devam ediyor.

     YAT SEKTÖRÜ, ULUSLARARASI BOAT SHOW TUZLA’DA DENİZE İNMEYE HAZIRLANIYOR…

 

         Uluslararası Tuzla Boat Show Deniz Fuarı, 1-9 Ekim 2022 tarihleri arasında Viaport Marina’da denizcilik sektörünün açık havada, deniz üzerinde en büyük buluşması olarak kapılarını açmaya hazırlanıyor. 2023’ün en özel tekne tasarımları, 2022’nin son avantajları ve ödüllü tasarımların yanı sıra sektörün en önemli markalarının Dünyada ve Türkiye’de ilk kez sergilenecek lansman tekneleri Uluslararası Tuzla Boat Show Deniz Fuarı’nda meraklıları ile buluşacak.

 

       

Uluslararası Tuzla Boat Show Deniz Fuarı, 1-9 Ekim 2022 tarihleri arasında, her bütçeye uygun fiyatlarda ve boyları 5 metre ile 40 metre arasında değişen 200’ün üzerinde tekneyi yeni sahipleri buluşturmak için kapılarını açacak.  Toplam değeri 1 Milyar TL’yi geçen ultra lüks mega yatlar, motor yatlar, katamaranlar, yelkenliler ve Guletlerin, denize tutkun olanlar ve pandemi ile birlikte hayatımıza giren sosyal mesafe – izolasyon gerektiren yeni yaşam tarzını sürdürmek isteyenler ile teknede sağlıklı yaşam düsturundan vazgeçemeyenlerin buluşacağı Boat Tuzla Show Deniz Fuarı’nda, düşük bütçeyle deniz keyfini yaşamak isteyenler için ekonomik tekneler de yer alacak.

 

Türkiye’de ilk kez sergilenecek “Lansman Tekneler”, Türkiye tersanelerinde üretilen ultra lüks mega yatlar, ailelerin gözdesi katamaranlar, dünyanın en ünlü markalarının 2023 tasarımları ve ödüllü tekneler Uluslararası Boat Show Tuzla Deniz’de ilk kez meraklıları ile buluşacak. Viaport Marina’nın ileri teknoloji sunan prestijli ve keyifli ortamında, gün boyu alışveriş, Tema park eğlencesi, Akvaryum macerası, sinema ve benzeri birçok etkinliği bir arada sunan Uluslararası Boat Show Tuzla Deniz Fuarını keşfetmek için ziyaretçilere bir gün yetmeyecek.

 

        Uluslararası Boat Show Tuzla Deniz Fuarı; üstün performanslı, şık dekorasyonlu dünyaca ünlü mega yat, motor yat ve yelkenlileri bir araya getirirken, İthal ve yerli üretim mega yat, yelkenli, motor yat markaları, tekne imalatı ekipmanları, her türlü tekne aksesuarları, şişme bot, iç ve dıştan takma motor markaları, yelken kulüpleri, su sporları malzeme ve ekipmanları, eğitimkurumları, charter ve broker firmaları, marinalar, konsepte uygun giysi marka ve üreticileri, sektörün ileri gelen kurum ve kuruluşlarının da yer aldığı büyük bir organizasyona ev sahipliği yapacak.

 RAKAMLARLA TUZLA BOAT SHOW DENİZ FUARI

 

 

 Fuar Alanı  Viaport Marina, Tuzla
Sergilenecek Ürünler  Motoryat, yelkenli, sürat teknesi, deniz ekipmanları, charter firmaları, broker firmalar, deniz motosikleti,motorlar, bot, sektör dergileri, tekstil ürünleri…
 Tarih  01-09 Ekim 2022  Saatler  10:00 – 18:00
 Beklenen Ziyaretçi  50.000 +  Katılımcı Firma Adedi  200 +
 Sergilenecek Tekne Adedi  250 + Sergilenecek Firma Adedi  500 +

Viaport Marina Tuzla imkanlarından ilk önce ben faydalanmak istiyorum diyorsan

Hemen E-Posta listemize kayıt ol. Hem kampanyalardan ilk sen haberdar ol hem de sürpriz fırsatlardan faydalan… Viaport Marina Tuzlaya ait tüm kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. KVKK uyarınca sahip olduğunuz kişisel veri haklarınız ile ilgili sorularınız için info@viaporttuzla.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.