TÜRKİYE'NİN DENİZ ÜZERİNDEKİ EN BÜYÜK FUARI

ULUSLARARASI BOAT SHOW TUZLA 

 

KARA FUARI

Türkiye’nin en önemli fuar şirketlerinden Via Fuarcılık tarafından düzenlenen Uluslararası Boat Show Tuzla Kara Fuarı, denizcilik sektörüne büyük katkı sağlıyor. 

      Türkiye’nin en önemli fuar şirketlerinden Via Fuarcılık tarafından düzenlenen Uluslararası Boat Show Tuzla Kara Fuarı, denizcilik sektörüne büyük katkı sağlıyor. Her yıl onlarca firmanın katılımıyla düzenlenen fuarda 150’yi aşkın tekne sergileniyor. Katamarandan motoryata, yelkenli teknelerden daha küçük boyutlardaki boat’lara, deniz ekipman ve araçlarından aksesuarlarına katar denizciliğe ve tekneye dair her şeyin deniz severlerle buluştuğu Boat Show Tuzla dünyanın en önemli fuarları arasında gösteriliyor. Tuzla Viaport Marina’da yer alan 25 bin metrekarelik Viaport Marina Expo Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Uluslararası Boat Show Tuzla, yaklaşık 100 bin ziyaretçi ağırlıyor.

Viaport Marina Tuzla imkanlarından ilk önce ben faydalanmak istiyorum diyorsan

Hemen E-Posta listemize kayıt ol. Hem kampanyalardan ilk sen haberdar ol hem de sürpriz fırsatlardan faydalan… Viaport Marina Tuzlaya ait tüm kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. KVKK uyarınca sahip olduğunuz kişisel veri haklarınız ile ilgili sorularınız için info@viaporttuzla.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.