TÜRKİYE'NİN DENİZ ÜZERİNDEKİ EN BÜYÜK FUARI

DENİZCİLİK SEKTÖRÜNÜN EN ÖNEMLİ FUAR ORGANİZASYONU

 

           Dünyanın sayılı fuarları arasında yer alan Boat Show Tuzla, Via Fuarcılık tarafından kara ve deniz fuarı olarak düzenlenmektedir. Denizcilik sektörünün her ihtiyacına cevap verebilmek amacıyla 2016 yılından beri düzenlenen Boat Show Tuzla fuarları, sektörün tüm aktörlerini bir araya getirerek ülke ekonomisine katkı sunmaktadır.

Katılımcılar açısından kendi markasını ve ürününü en iyi şekilde tanıtma ve doğru hedef kitleye ulaşma imkanı tanıyan Uluslararası Boat Show Tuzla, ziyaretçilerine de aradıkları her şeyi eksiksiz şekilde bulma, beğendikleri tekneleri test etme imkanı sunmaktadır.

Kara fuarlarını Viaport Marina içerisinde yer alan Uluslararası Kongre, Fuar ve Gösteri Merkezi’nde düzenleyen Boat Show Tuzla, deniz fuarlarını da yine Türkiye’nin yeni nesil marinası Viaport Marina’da organize etmektedir.

Her yıl yaklaşık 1000 katılımcı, 1500 marka ve 250 bin ziyaretçiyle fuarlarını gerçekleştiren Boat Show Tuzla tecrübesi, sınırsız imkanları ve güvenilirliğiyle sektörün yüz akı olmaya devam etmektedir.