TÜRKİYE'NİN DENİZ ÜZERİNDEKİ EN BÜYÜK FUARI

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK BOAT SHOW ‘UNDA.. ARADIĞINIZ HERŞEY TEK BİR YERDE..

Boat Show Tuzla Fuarı, dünyaca ünlü markaların yeni tekne modellerini görüp 2022 için siparişlerini verebilecekleri, aynı zamanda ekipman tarafında en yeni modelleri, kampanyalı ve özel fiyatlarla bulabilecekleri doğru adres olacaktır..

Boat Show Tuzla Fuarı, dünyaca ünlü markaların yeni tekne modellerini görüp 2022 için siparişlerini verebilecekleri, aynı zamanda ekipman tarafında en yeni modelleri, kampanyalı ve özel fiyatlarla bulabilecekleri doğru adres olacaktır. Fuarda 250’ den fazla tekne sergilenecek olup, bu tarihlere özel düzenlenecek olan etkinlikler de fuara renk katacaktır.
Tekne ekipman ve aksesuarlarında tüm yeniliklerin tanıtıldığı, amatör denizcilik kulüpleri ve yelken kulüplerinin eğitimler verdiği, her bütçeye uygun tekne ve tekne ekipman yelpazesinin sunulacağı Boat Show Tuzla’ da daha bir çok etkinlik sizleri beklemektedir.
Türkiye’ nin deniz üzerindeki en büyük fuarı olacaktır.

DOLU DOLU BIR FUAR.

 

 Fuar Alanı  Viaport Marina
 Sergilenecek Ürünler  Motoryat, yelkenli, sürat teknesi, deniz ekipmanlari, charter firmalari, broker firmalar, deniz motosikleti, motorlar, bot, sektör dergileri, tekstil ürünleri..
 Tarih  03 – 11 Nisan 2021  Saatler  10:00 – 18:00
 Beklenen  Ziyaretçi  50.000 +  Katılımcı Firma Adedi  200 +
 Sergilenecek Tekne Adedi  200 +  Sergilenecek Marka Adedi  400 +