DENİZ FUARI, KARA FUARI, TÜRKİYE'NİN DENİZ ÜZERİNDEKİ EN BÜYÜK FUARI...

VIAPORT MARINA

İstanbul’un en yeni marinasında, 5 çıpalı Dünya standartlarında ve 750 bağlama kapasitesine sahip olan Viaport Marina’da, siz değerli misafirlerimize, yüzer pontonlar ve rıhtımlar ile 80 metreye kadar güvenli bağlama hizmeti sunulmaktadır. Özel tasarımı ve coğrafi konumu ile en kötü iklim koşullarına dahi hazır olan Viaport Marina’da gözünüz arkanızda kalmayacak.

Tekne sahipleri için ayrılmış özel otopark alanları, yüksek hızlı ve sınırsız kablosuz internet, sadece tekne sahiplerinin kullanımına açık çamaşırhane, bulaşıkhane, bebek bakım odası, engelli tuvaletleri gibi hizmet alanlarını kapsayan sanitary üniteleri ile Viaport Marina’da konforunuz için gerekli bütün imkânlar bulunmaktadır.

LÜKS MEGA YATLARIN TÜRKİYE’DEKİ GÜVENLİ LİMANI VIAPORT MARİNA

Türkiye’nin en yeni ve en modern marinalarından biri olan Viaport Marina, sunduğu hizmet kalitesi ve 300 tonluk lift ile mega yatlar için cazip fırsatlar sunan bir marina olarak öne çıkmaktadır. Modern teknolojiye sahip alt yapısı ve işinde uzman ekibi sayesinde özellikle son dönemde lüks Mega Yatların tercihi olmaktadır.

75 ton ve 300 tonluk lift ile 30.000 metrekarelik kara park alanında çekek hizmetleri sağlanırken, tekneniz ile ilgili tüm bakım onarım işlemlerini yaptırabileceğiniz, konusunda uzman tecrübeli kadrosu ile çekek sahasında bulunan teknik servis ünitelerinden faydalanabileceksiniz. Teknenize ait bütün ihtiyaçlarınızı bulabileceğiniz yat market ve Dünya’nın sayılı distribütörlerinin ofis ve servisleri de çekek sahasında hizmetinizde.

SOSYAL YAŞAMIN KALBİ VIAPORT MARİNA’DA ATIYOR

Bünyesindeki alışveriş merkezi, Tema park, Aslanpark, akvaryum, sinema ve oyun alanlarıyla sosyal yaşamın tam ortasında yer alan Viaport Marina tekne sahiplerine denizle içi içe keyifli bir dünya sunuyor.