SEA FAIR, LAND FAIR, TURKEY'S BIGGEST FAIR ON THE SEA...

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK BOAT SHOW ‘UNDA.. ARADIĞINIZ HERŞEY TEK BİR YERDE..

Boat Show Tuzla Fuarı, dünyaca ünlü markaların yeni tekne modellerini görüp 2022 için siparişlerini verebilecekleri, aynı zamanda ekipman tarafında en yeni modelleri, kampanyalı ve özel fiyatlarla bulabilecekleri doğru adres olacaktır..

Boat Show Tuzla Fuarı, dünyaca ünlü markaların yeni tekne modellerini görüp 2022 için siparişlerini verebilecekleri, aynı zamanda ekipman tarafında en yeni modelleri, kampanyalı ve özel fiyatlarla bulabilecekleri doğru adres olacaktır. Fuarda 250’ den fazla tekne sergilenecek olup, bu tarihlere özel düzenlenecek olan etkinlikler de fuara renk katacaktır.
Tekne ekipman ve aksesuarlarında tüm yeniliklerin tanıtıldığı, amatör denizcilik kulüpleri ve yelken kulüplerinin eğitimler verdiği, her bütçeye uygun tekne ve tekne ekipman yelpazesinin sunulacağı Boat Show Tuzla’ da daha bir çok etkinlik sizleri beklemektedir.
Türkiye’ nin deniz üzerindeki en büyük fuarı olacaktır.

DOLU DOLU BIR FUAR.

 

 Fairground  Viaport Marina
 Products to be Exhibited  Motoryat, yelkenli, sürat teknesi, deniz ekipmanlari, charter firmalari, broker firmalar, deniz motosikleti, motorlar, bot, sektör dergileri, tekstil ürünleri..
 Date  03 – 11 Nisan 2021  Time  10:00 – 18:00
 Expected Visitor  50.000 +  Number of Participating Firms  200 +
 Number of Boats to be Exhibited  200 +  Number of Brands to be Exhibited  400 +